Description
Specifications:
| Brand | NTN |
| MPN | NUTR303 |
| Material | Steel |
| ID - Inner Diameter | 17mm |
| OD - Outer Diameter | 47mm |
| Width | 21mm |
| Seals / Shields | Sealed |
| Crowned / Parallel | Crowned |
| Weight (kg) | 0.222 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
