Description
Specifications:
| Brand | NTN |
| MPN | 23028 BD1.W33 |
| ID - Inner Diameter | 140mm |
| OD - Outer Diameter | 210mm |
| Width | 53mm |
| Seals / Shields | Unsealed |
| Bore Type | Parallel |
| Weight (kg) | 6.1 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
