Description
Specifications:
| Brand | NTN |
| MPN | 23124KC3 |
| ID - Inner Diameter | 120mm |
| OD - Outer Diameter | 200mm |
| Width | 62mm |
| Seals / Shields | Unsealed |
| Bore Type | Tapered |
| Weight (kg) | 9.81 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
