Description
Specifications:
| Brand | OEM - Alternative |
| MPN | S6701-2RS |
| Material | Stainless Steel |
| ID - Inner Diameter | 12mm |
| OD - Outer Diameter | 18mm |
| Width | 4mm |
| Seals / Shields | 2 Rubber Seals |
| Weight (kg) | 0.003 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
