OEM-Alternative Inner Ring- IR- 253020.5
OEM-Alternative Type: Inner Ring SKU: IR-253020.5 MPN: IR-253020.5
Specifications:
Brand OEM - Alternative
MPN IR253020.5
Material Steel
ID - Inner Diameter 25mm
OD - Outer Diameter 30mm
Width 20.5mm