Description
Specifications:
| Brand | OEM - Alternative |
| MPN | 2211 |
| ID - Inner Diameter | 55mm |
| OD - Outer Diameter | 100mm |
| Width | 25mm |
| Seals / Shields | Unsealed |
| Bore Type | Parallel |
| Weight (kg) | 0.71 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
