OILSEAL Seal-OS-32X46X8R23
OILSEAL Type: Seal SKU: OS-32X46X8R23 MPN: OS-32X46X8R23
Specifications:
Brand OILSEAL
MPN 32X46X8R23
ID - Inner Diameter 32mm
OD - Outer Diameter 46mm
Thickness 8mm