OILSEAL Seal-OS-35X55X9R23
OILSEAL Type: Seal SKU: OS-35X55X9R23 MPN: OS-35X55X9R23
Specifications:
Brand OILSEAL
MPN 35X55X9R23
ID - Inner Diameter 35mm
OD - Outer Diameter 55mm
Thickness 9mm