OILSEAL Seal-OS-38X55X7R23
OILSEAL Type: Seal SKU: OS-38X55X7R23 MPN: OS-38X55X7R23
Specifications:
Brand OILSEAL
MPN 38X55X7R23
ID - Inner Diameter 38mm
OD - Outer Diameter 55mm
Thickness 7mm