OILSEAL Seal-OS-42X62X7R23
OILSEAL Type: Seal SKU: OS-42X62X7R23 MPN: OS-42X62X7R23
Specifications:
Brand OILSEAL
MPN NBR42X62X7R23
ID - Inner Diameter 42mm
OD - Outer Diameter 62mm
Thickness 7mm