OILSEAL Seal-OS-58X80X8R23
OILSEAL Type: Seal SKU: OS-58X80X8R23 MPN: OS-58X80X8R23
Specifications:
Brand OILSEAL
MPN NBR58X80X8R23
ID - Inner Diameter 58mm
OD - Outer Diameter 80mm
Thickness 8mm