OILSEAL Seal-OS-90X110X12R23
OILSEAL Type: Seal SKU: OS-90X110X12R23 MPN: OS-90X110X12R23
Specifications:
Brand OILSEAL
MPN NBR90X110X12R23
ID - Inner Diameter 90mm
OD - Outer Diameter 110mm
Thickness 12mm