OILSEAL Viton Seal-OS-12X28X7R23VITON
OILSEAL Type: Viton Seal SKU: OS-12X28X7R23VITON MPN: OS-12X28X7R23VITON
Specifications:
Brand OILSEAL
MPN VITON12X28X7R23
ID - Inner Diameter 12mm
OD - Outer Diameter 28mm
Thickness 7mm