OILSEAL Viton Seal-OS-17X40X7R23VITON
OILSEAL Type: Viton Seal SKU: OS-17X40X7R23VITON MPN: OS-17X40X7R23VITON
Specifications:
Brand OILSEAL
MPN VITON17X40X7R23
ID - Inner Diameter 17mm
OD - Outer Diameter 40mm
Thickness 7mm