OILSEAL Viton Seal-OS-70X100X10R23VITON
OILSEAL Type: Viton Seal SKU: OS-70X100X10R23VITON MPN: OS-70X100X10R23VITON
Specifications:
Brand OILSEAL
MPN VITON70X100X10R23
ID - Inner Diameter 70mm
OD - Outer Diameter 100mm
Thickness 10mm