Description
Specifications:
| Brand | PBC |
| MPN | FMT20E |
| Material | Aluminium |
| ID - Inner Diameter | 20mm |
| OD - Outer Diameter | 28mm |
| Length | 30mm |
| Seals / Shields | Unsealed |
| Weight (kg) | 0.0227 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
