Description
Specifications:
| Brand | PBC |
| MPN | FMTC25E |
| Material | Aluminium |
| ID - Inner Diameter | 25mm |
| OD - Outer Diameter | 35mm |
| Length | 25mm |
| Seals / Shields | Unsealed |
| Weight (kg) | 0.15 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
