Description
Specifications:
| Brand | R&M |
| MPN | LJ12WRD HOOVER |
| Material | Steel |
| ID - Inner Diameter | 12mm |
| OD - Outer Diameter | 32mm |
| Width | 12.7mm |
| Seals / Shields | 2 Rubber Seals |
| Weight (kg) | 0.38 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
