Description
Specifications:
| Brand | RHP |
| MPN | 6006ZZC3 |
| Material | Steel |
| ID - Inner Diameter | 30mm |
| OD - Outer Diameter | 55mm |
| Width | 13mm |
| Seals / Shields | 2 Metal Shields |
| Weight (kg) | 0.117 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
