Description
Specifications:
| Brand | RHP |
| MPN | SLFL35 |
| Material | Steel/Steel |
| ID - Inner Diameter | 35mm |
| OD - Outer Diameter | 122.2mm |
| Width | 42.88mm |
| Seals / Shields | Sealed |
| Locking Method | Set Screw |
| Weight (kg) | 0.9 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
