RHP Pillow Block Unit-MP1030-25K
RHP Type: Pillow Block Unit SKU: MP1030-25K MPN: MP1030-25K
Specifications:
Brand RHP
MPN MP1030-25K
Material Cast Iron/Steel
ID - Inner Diameter 25mm
OD - Outer Diameter 160.5mm
Width 41.5mm