RHP Radial Insert Ball Bearing-1120-20DEC
RHP Type: Radial Insert Ball Bearing SKU: 1120-20DEC MPN: 1120-20DEC
Specifications:
Brand RHP
MPN 1120-20DEC
Material Steel
ID - Inner Diameter 20mm
OD - Outer Diameter 47mm
Width 43.62mm