RHP Radial Insert Ball Bearing-T1025-25DECG
RHP Type: Radial Insert Ball Bearing SKU: T1025-25DECG MPN: T1025-25DECG
Specifications:
Brand RHP
MPN T1025-25DECG
Material Steel
ID - Inner Diameter 25mm
OD - Outer Diameter 52mm
Width 44.4mm