Description
Specifications:
| Brand | RHP |
| MPN | 22210EJW33 |
| ID - Inner Diameter | 50mm |
| OD - Outer Diameter | 90mm |
| Width | 23mm |
| Seals / Shields | Unsealed |
| Bore Type | Tapered |
| Weight (kg) | 0.608 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
