Description
Specifications:
| Brand | RHP |
| MPN | MST35 |
| Material | Cast Iron/Steel |
| ID - Inner Diameter | 35mm |
| OD - Outer Diameter | 143.5mm |
| Width | 49.23mm |
| Seals / Shields | Sealed |
| Locking Method | Set Screw |
| Weight (kg) | 2.7 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
