Description
Specifications:
| Brand | SFERAX |
| MPN | LR 3045 A |
| Material | Steel |
| ID - Inner Diameter | 30mm |
| OD - Outer Diameter | 45mm |
| Length | 54mm |
| Seals / Shields | 2 Rubber Seals |
| Weight (kg) | 0.03 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
