SKF Inner Ring-IR-11012540
SKF Type: Inner Ring SKU: IR-11012540 MPN: IR-11012540
Specifications:
Brand SKF
MPN IR 110X125X40
Material Steel
ID - Inner Diameter 110mm
OD - Outer Diameter 125mm
Width 40mm