Description
Specifications:
| Brand | SKF |
| MPN | 24026S.MB.H40AC.C4 |
| ID - Inner Diameter | 130mm |
| OD - Outer Diameter | 200mm |
| Width | 69mm |
| Seals / Shields | Unsealed |
| Bore Type | Parallel |
| Weight (kg) | 7.7 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
