SKF Wrapped Bush-MB20-30DU
SKF Type: Wrapped Bush SKU: MB20-30DU MPN: MB20-30DU
Specifications:
Brand SKF
MPN PCM202330E
ID - Inner Diameter 20mm
OD - Outer Diameter 23mm
Width 30mm