Description
Specifications:
| Brand | SKF |
| MPN | PCM202330E |
| ID - Inner Diameter | 20mm |
| OD - Outer Diameter | 23mm |
| Width | 30mm |
| Liner | PTFE |
| Style | Plain |
| Weight (kg) | 0.023 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
Specifications:
| Brand | SKF |
| MPN | PCM202330E |
| ID - Inner Diameter | 20mm |
| OD - Outer Diameter | 23mm |
| Width | 30mm |
| Liner | PTFE |
| Style | Plain |
| Weight (kg) | 0.023 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.