Description
Specifications:
| Brand | STEYR |
| MPN | 2204E/TG11 |
| ID - Inner Diameter | 20mm |
| OD - Outer Diameter | 47mm |
| Width | 18mm |
| Seals / Shields | Unsealed |
| Bore Type | Parallel |
| Weight (kg) | 0.163 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
