Description
Specifications:
| Brand | ZEN |
| MPN | MR104 |
| Material | Steel |
| ID - Inner Diameter | 4mm |
| OD - Outer Diameter | 10mm |
| Width | 3mm |
| Seals / Shields | Unsealed |
| Weight (kg) | 0.01 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
