Description
Specifications:
| Brand | ZEN |
| MPN | 2209-2RS |
| Material | Steel |
| ID - Inner Diameter | 45mm |
| OD - Outer Diameter | 85mm |
| Width | 23mm |
| Seals / Shields | 2 Rubber Seals |
| Bore Type | Parallel |
| Weight (kg) | 0.59 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
