Continental Timing Belt- HTD2400- 8M50
Continental Type: Timing Belt SKU: HTD2400-8M50 MPN: HTD2400-8M50
Specifications:
Brand Continental
MPN HTD8240050
Width 50mm
Length 2400mm
Pitch 8mm