Continental Timing Belt- HTD565- 5M15
Continental Type: Timing Belt SKU: HTD565-5M15 MPN: HTD565-5M15
Specifications:
Brand Continental
MPN HTD556515
Width 15mm
Length 565mm
Pitch 5mm