Disc Spring- DS- 56X28.5X3
DISC Type: Disc Spring SKU: DS-56X28.5X3 MPN: DS-56X28.5X3
Specifications:
Brand DISC
MPN DS562853
Material Steel
ID - Inner Diameter 28.5mm
OD - Outer Diameter 56mm
Thickness 3mm