Description
Specifications:
| Brand | HMEC |
| MPN | SL06036E |
| Material | Steel |
| ID - Inner Diameter | 180mm |
| OD - Outer Diameter | 280mm |
| Width | 120mm |
| Seals / Shields | Unsealed |
| Weight (kg) | 23 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
