IKO Stroke Rotary Ball Bushing-ST-7095100UU
IKO Type: Stroke Rotary Ball Bushing SKU: ST-7095100UU MPN: ST-7095100UU
Specifications:
Brand IKO
MPN ST7095100UU
Material Steel
ID - Inner Diameter 70mm
OD - Outer Diameter 95mm
Length 100mm