Description
Specifications:
| Brand | IKO |
| MPN | ST7095100UU |
| Material | Steel |
| ID - Inner Diameter | 70mm |
| OD - Outer Diameter | 95mm |
| Length | 100mm |
| Seals / Shields | 2 Rubber Seals |
| Weight (kg) | 1.43 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
