Description
Specifications:
| Brand | IKO |
| MPN | WS80105 |
| Material | Steel |
| ID - Inner Diameter | 80mm |
| OD - Outer Diameter | 105mm |
| Width | 5.75mm |
| Seals / Shields | Unsealed |
| Weight (kg) | 0.162 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
