Description
Specifications:
| Brand | IKO |
| MPN | WS140180 |
| Material | Steel |
| ID - Inner Diameter | 140mm |
| OD - Outer Diameter | 180mm |
| Width | 9.5mm |
| Seals / Shields | Unsealed |
| Weight (kg) | 0.745 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
