Description
Specifications:
| Brand | INA |
| MPN | K89312-TV/0-8 |
| Material | Steel |
| ID - Inner Diameter | 60mm |
| OD - Outer Diameter | 110mm |
| Width | 9mm |
| Seals / Shields | Unsealed |
| Weight (kg) | 0.2044 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
