INA Linear Ball Bushing Unit-KGHA-30PP
INA Type: Linear Ball Bushing SKU: KGHA-30PP MPN: KGHA-30PP
Specifications:
Brand INA
MPN KGHA30-PP
Material Steel
ID - Inner Diameter 30mm
OD - Outer Diameter 65mm
Length 59mm