Description
Specifications:
| Brand | INA |
| MPN | KGHA30-PP |
| Material | Steel |
| ID - Inner Diameter | 30mm |
| OD - Outer Diameter | 65mm |
| Length | 59mm |
| Seals / Shields | 2 Rubber Seals |
| Weight (kg) | 0.86 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
