Description
Specifications:
| Brand | INA |
| MPN | PASE20-XL-N |
| Material | Cast Iron/Steel |
| ID - Inner Diameter | 20mm |
| Length | 130mm |
| Total Height | 64mm |
| Seals / Shields | Sealed |
| Locking Method | Eccentric Collar - Flat Back |
| Weight (kg) | 0.58 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
