Description
Specifications:
| Brand | INA |
| MPN | RSHEY55-XL |
| Material | Cast Iron/Steel |
| ID - Inner Diameter | 55mm |
| Length | 150mm |
| Total Height | 125mm |
| Seals / Shields | Sealed |
| Locking Method | Set Screw |
| Weight (kg) | 3.72 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
