Description
Specifications:
| Brand | INA |
| MPN | PHE30-XL |
| Material | Cast Iron/Steel |
| ID - Inner Diameter | 30mm |
| Width | 85mm |
| Length | 114mm |
| Seals / Shields | Sealed |
| Locking Method | Eccentric Collar - Flat Back |
| Weight (kg) | 1.13 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
