INA Thrust Washer-AS-120155
INA Type: Thrust Washer SKU: AS-120155 MPN: AS-120155
Specifications:
Brand INA
MPN AS120155
Material Steel
ID - Inner Diameter 120mm
OD - Outer Diameter 155mm
Width 1mm