Description
Specifications:
| Brand | LDK |
| MPN | RSA205 |
| Material | Rubber/Steel |
| ID - Inner Diameter | 25mm |
| OD - Outer Diameter | 62.2mm |
| Width | 33.9mm |
| Seals / Shields | Sealed |
| Locking Method | Eccentric Collar - Flat Back |
| Weight (kg) | 0.24 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
