LDK Rubber Housed Unit - RABRB - 25/62
LDK Type: Rubber Housed Unit SKU: RABRB-25/62 MPN: RABRB-25/62
Specifications:
Brand LDK
MPN RSA205
Material Rubber/Steel
ID - Inner Diameter 25mm
OD - Outer Diameter 62.2mm
Width 33.9mm