Description
Specifications:
| Brand | Nachi |
| MPN | 5201ZZ |
| Material | Steel |
| ID - Inner Diameter | 12mm |
| OD - Outer Diameter | 32mm |
| Width | 15.9mm |
| Seals / Shields | 2 Metal Shields |
| Weight (kg) | 0.066 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
