Description
Specifications:
| Brand | Nachi |
| MPN | 5213 |
| Material | Steel |
| ID - Inner Diameter | 65mm |
| OD - Outer Diameter | 120mm |
| Width | 38.1mm |
| Seals / Shields | Unsealed |
| Weight (kg) | 1.55 |
Need help identifying the correct part? Call 01530 229728 or email sales@roladex.co.uk.
