NB Linear Ball Bushing-SMF-20UU-E
NB Type: Linear Ball Bushing SKU: SMF-20UU-E MPN: SMF-20UU-E
Specifications:
Brand NB
MPN SMF20UU-E
Material Steel
ID - Inner Diameter 20mm
OD - Outer Diameter 32mm
Length 42mm