NB Linear Ball Bushing-SMF40GUU-E
NB Type: Linear Ball Bushing SKU: SMF40GUU-E MPN: SMF40GUU-E
Specifications:
Brand NB
MPN SMF40GUU-E
Material Steel
ID - Inner Diameter 40mm
OD - Outer Diameter 60mm
Length 80mm